Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Warsztaty "Access Consiouness"

Pełna nazwa Warsztatów to Access Consiouness - Dostęp do Świadomości".
"Dostęp do Świadomości" to zestaw narzędzi i procesów, które zostały stworzone, aby każdemu ułatwić poszerzenie  świadomości i uzyskać większy dostęp do jej pokładów.
Terapia ta prowadzi również do uznania siebie jako nieograniczonej istoty, która jest otwarta na więcej możliwości, więcej wyborów i więcej otrzymywania.

Twórcą terapii jest Gary Douglas, człowiek, który po trudnych doświadczeniach, jakich każdemu nie szczędzi życie, postawił wszystko na jedną kartę: „Albo odejdę z tego świata, albo coś
w moim życiu zacznie się zmieniać na lepsze”. Odpowiedzą był spływ informacji dotyczących systemu wiedzy pozwalającej tworzyć życie i doświadczenia, wykraczające poza uznane przez nas możliwości.

Elementem
Warsztatów"Access Consiouness" jest m.in: "Terapia Bars",  "Procesy na Ciało" oraz "Energetyczny Lifting Twarzy", który odmładza cały organizm.
 
 
TERAPIA BARS
Barsy to 32 punkty na głowie, które magazynują nasze przekonania, sądy, opinie i uprzedzenia dotyczące różnych aspektów życia, np.: pieniędzy, własnej mocy, smutku, radości, zdrowia, starzenia się, ciała, seksualności oraz innych.
Delikatne dotykanie tych punktów powodu rozładowanie napięć w mózgu i wprowadzenie „wirusa” świadomości, który powoduje, że przestajemy funkcjonować na bazie naszych programów i zaczynamy przyjmować – zamiast odrzucać. W wyniku tego następuje reset przekonań i osądów, jakich nabraliśmy we wszystkich naszych wcieleniach. Życie przestaje wymagać tak wiele wysiłku.

"Terapia Bars" to warsztaty, na których nauczysz się prowadzić sesję Bars. Poznasz również teoretyczne podstawy systemu "Dostęp do Świadomości", którego praktyczną bazę stanowi Terapia Bars.
Podczas zajęć przeprowadzisz dwie sesje Bars i "otrzymasz" dwie sesje Bars. Dowiesz się również jak „założyć” Barsy samemu sobie.
Otrzymasz skrypt i materiały z warsztatów. Po zajęciach otrzymasz certyfikat terapeuty i możesz robić terapię Bars innym ludziom. Dodatkową korzyścią jest to, że podczas każdej prowadzonej przez ciebie sesji, czyszczą się również twoje programy.
 

ENERGETYCZNY LIFTING TWARZY
Lifting twarzy to jeden z procesów na ciało. Jest niezwykle dynamiczny i po 20-30 zabiegach skóra
na twarzy i dekolcie napina się, znikają objawy starzenia. Proces działa przy okazji na całe ciało.

Na warsztatach poznasz układy dłoni i sposób przywołania energii przeciwstarzeniowych.
Wykonasz jeden zabieg i "otrzymasz" jeden zabieg.

Otrzymasz materiały z zajęć i certyfikat praktyka Access Face Lift. Proces ten i certyfikat jest uznawany przez Amerykańskie Towarzystwo Kosmetologiczne.

 


PROCESY NA CIAŁO
Procesy na ciało wspomagają, pogłębiają i skracają Terapię Bars. Jest ich kilkadziesiąt, dotyczą zarówno naszego ciała fizycznego jak i pozostałych ciał. Poprzez przywołanie odpowiedniej energii
i dopasowane do niej układy dłoni, wykonuje się wybrany zabieg.
Zabiegi te są niesamowicie przyjemne i relaksujące. Mają różne przeznaczenie np. odbudowę radości wcielenia, odbudowę właściwej seksualności, poprawę widzenia i słyszenia, odbudowę elastyczności ciała i stawów, wzmocnienie odporności, obniżenie emocjonalności i wiele innych.
Ogólnie celem tych procesów jest przywrócenie naszemu ciału jego możliwości, a nam radości
z posiadania ciała i życia.

Warsztaty te przypomną ci, że jako nieograniczona istota, jesteś również uzdrowicielem i masz dostęp do energii. Na warsztatach tych nauczysz się przywoływać dwie energie, które działając na poziomie molekularnym i głębiej, zmieniają strukturę naszych ciał.

INDYWIDUALNE WARSZTATY - nauka jednego, wybranego procesu. Spotkanie trwa 2 godz. i polega na otrzymaniu jednego procesu i zrobieniu jednego procesu. Istnieje możliwość wybrania procesu do indywidualnej nauki - lista procesów w załączniku poniżej.
LISTA PROCESÓW NA CIAŁO

Po ukończeniu warsztatów "Dwa Procesy Na Ciało" otrzymasz materiały i certyfikat praktyka Procesu.
 


Prowadząca: Beata Kajdańska

 
 
TERMINY:

TERAPIA BARS:
Kraków, 23 września 2017
Godz. 10:00-18:00

PROCESY NA CIAŁO:
Kraków, 26 czerwca 2017 "Obniżenie Emocjonalności i Odbudowa Radości
Godz. 17:30-20:00

ENERGETYCZNY LIFTING TWARZY:
Kraków, 19 czerwca 2017
Godz. 17:30-20:00

W trakcie warsztatów przewidziane są przerwy na herbatę i lekkie posiłki, a także przerwa obiadowa
w czasie TERAPII BARS (posiłki nie są wliczone w cenę kursu, pokrywają je uczestnicy samodzielnie; na sali dostępne będą herbaty, zioła itp).
W czasie trwania kursu zaleca się zachowanie czystości energetycznej - unikamy alkoholu, kawy, środków odurzających, papierosów i mięsa. Dobrze jest pić dużo wody, ziół, łagodnych herbat.
Kurs jest również czasem terapii dla jego uczestników.

 
Miejsca:
LOKALIZACJA 1: Kraków, ul. Szlak 26 (I p.)
LOKALIZACJA 2:
Niepołomice - Staniątki 58
Czas dojazdu samochodem z Krakowa: 25-30 minut. Do Staniątek dojeżdżają busy i autobusy podmiejskie oraz pociąg.
W Staniątkach istnieje możliwość noclegu na miejscu: 35 zł/nocleg bez wyżywienia (na miejscu dostępny aneks kuchenny).


Inwestycja*:
TERAPIA BARS: informacja w trakcie zapisów
ENERGETYCZNY LIFTING TWARZY: 400 zł
PROCESY NA CIAŁO:
180


Kontakt i rezerwacja miejsc:
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl
tel. 796 871 888

Rezerwacja na warsztaty nastąpi tylko po wpłacie zadatku.
UWAGA! Zadatek jest bezzwrotny.
Zwrot zadatku nastąpi tylko wówczas, gdy kurs zostanie odwołany z winy organizatora (ze względów technicznych, bądź z powodu za małej ilości rezerwacji) - wpłacona kwota zadatku zostanie wówczas zwrócona w całości.

Wysokość zadatku:
TERAPIA BARS: 130,00 zł
PROCESY NA CIAŁO:
65,00 zł
ENERGETYCZNY LIFTING TWARZY: 65,00 zł

Nr konta podany zostanie po przesłaniu zgłoszenia mailem: harmonica.centrum@wp.pl
Prześlij e-mail ze swoimi danymi (imię i nazwisko) i numerem telefonu kontaktowego.


 


* Podane opłaty to kwoty NETTO. Dla osób, które chciałyby otrzymać fakturę - należy zgłosić ten fakt W DNIU ZAPISÓW (i nie później niż 7 dni PRZED terminem kursu, aby była możliwość wystawienia faktury płatnej przelewem PRZED warsztatem).

W górę^