Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Świńska sprawa - próba ludobójstwa poprzez sztucznie wywołaną pandemię świńskiej grypy cz. I

Artykuły, Informacje 
 
 
(strona 1, 2, 3)
Świńska sprawa - próba ludobójstwa poprzez sztucznie wywołaną pandemię świńskiej grypy


Blog ten powstał po lekturze sprawy kryminalnej, którą założyła dziennikarka austriacka Jane Burgermeister m.in. firmom farmaceutycznym i Światowej Organizacji Zdrowia.

Niedawno znana dziennikarka austriacka pisząca na temat zdrowia i medycyny dla popularnych gazet
i czasopism w Wlk. Brytanii i Australii założyła sprawy kryminalne Światowej Organizacji Zdrowia
(WHO), firmie farmaceutycznej Baxter oraz Rządowi USA z Prezydentem Obamą na czele za rzekome świadome przygotowania do szczepień zainfekowanymi szczepionkami przez sztucznie stworzonego wirusa.
Dokumenty dotyczące sprawy liczą ponad 100 stron, zatem tu tylko zarysujemy istotę problemu. Większość podanych informacji Jane Burgermeister ma rzekomo udokumentowane, nie byliśmy w stanie tego wszystkiego zweryfikować, choć wiele informacji pokrywa się z tym co jest dostępne z serwisów informacyjnych. Polacy jak zwykle trzymani są w niewiedzy lub manipulowanej wiedzy przez media, głównie prywatne.

Po analizie części tych dokumentów oraz artykułów ukazujących się w prasie internetowej na zachodzie doszliśmy do wniosku, że może chodzić o sztuczne rozpętanie pandemii grypy tzw. “świńskiej” lub “ptasiej” przez przymusowe szczepienia na wszystkich kontynentach już za kilka miesięcy. Według analiz przytoczonych przez Jane Burgermeister, szczepionki są wymieszane ze śmiertelnym wirusem, który rzekomo pochodzi z laboratoriów. Jest to ponoć kombinacja kilku wirusów grypy zwierzęcej wymieszanych z wirusem grypy ludzkiej. Człowiek w normalnych warunkach nie może być nosicielem takiej kombinacji. Szczepienia mają zapewnić katastroficzne rozprzestrzenianie sie wirusa od człowieka do człowieka, a kombinację wirusową według Burgermeister sformułowano na maksymalną szkodę.
Dodajmy, że nie jesteśmy specjalistami w mikrobiologii, informacje te powinny zostać zweryfikowane przez odpowiedni personel. Jednak alarmujące treści zmusiły nas do działania – ten artykuł jest pierwszą naszą reakcją. Opieramy się w dużej mierze na reputacji Jane Burgermeister, która pisze dla takich magazynów jak Nature, the British Medical Journal, The Scientist, Reuters Health, the Guardian and the Observer oraz Renewable Energy World. Po założeniu przez nią w.w. spraw karnych Renewable Energy World jednak zrezygnował z jej usług jako europejskiego korespondenta co jak Jane Burgermeister uważa jest wynikiem presji skorumpowanych czynników w mediach.

Uważa ona, że szczepienia rozpoczną prawdziwą pandemię, choć pierwsza bedzie li tylko medialna,
jak przekonaliśmy się już kilka miesięcy temu. Śmiertelny wirus co niby “sam” wypłynął w Meksyku, odkryto w partiach szczepionek na zwykłą grypę, przysłanych przez firmę Baxter. Firma posiada nowoczesne zakłady pod Mexico City oraz w Austrii. Baxter wysłał partię zatrutej szczepionki
do Niemiec, Austrii, Czech i Słowenii na próbne szczepienia. Można zauważyć, że sest to zwarty blok państw i mogłby być fałszywie przedstawiony jako ognisko wyjściowe śmiertelnego wirusa w Europie. Eksperci, na których powołuje się Burgermeister, stwierdzili, że objętość materiału Baxtera dostarczonego do próbnych szczepień wystarczyłaby na zabicie ludności globu kilka razy!
Tylko przez przypadek pracownik czeskiego laboratorium wstrzyknął materiał zwierzętom, stwierdząjac natychmiastowe ich zgony. Wszczęto alarm, wszyscy pracownicy czeskiego laboratorium trafili
na kwarantannę. Pracownicy austriaccy – do szpitala we Wiedniu, po czym japoński Panasonic zapobiegawczo ewakuował swoich pracownikow z Europy.
Następnie byla eksplozja paczki z zatrutą szczepionką w pociągu Intercity w Szwajcarii. Paczkę wieziono z Baxtera w Meksyku do laboratorium szwajcarskiego. Okoliczności wybuchu wskazują na spisek. “Szczepionka” wskutek wybuchu rozeszła się przez system klimatyzacji po całym pociągu w formie aerozolu — najbardziej skuteczny sposob skażenia wszystkich pasażerów. Sprawę wyciszono, ofiar nawet nie poddano obserwacji.

Natomiast w USA gotowe są:
- plany i ustawy stanu wyjatkowego w przypadku pandemii,
- ustawy uprawniające rząd i wojsko do przymusowych szczepień ludności i likwidacji w przypadku oporu,
- dziesiątki jeśli nie setki miejsc na masowe groby,
- setki tysięcy trumien wokół większych miast (dostępne są zdjęcia i nagrania wideo),
- obozy internowania (otoczone drutem kolczastym, wyposażone w obrotowe metalowe drzwi itp)
(Pociągi FEMA są rozlokowane w każdym stanie i co ciekawe jeden ze składów ma mieć 30 mil długości! Wyobrażacie sobie ile to jest wagonów i jak wiele osób chcą tym przetransportować?!)

Krótkie filmy, który mogą trochę naświetlić sytuację
 
 

Jane Burgermeister zebrała wszystkie dowody i zaskarżyła rzekomych zbrodniarzy, tj firmy farmaceutyczne, Światowa Organizacja Zdrowia i rząd USA z prezydentem na czele. Przygotowała również dokumenty do zastosowania w poszczególnych krajach. Dostępne były na jej blogu, który jednak został zaatakowany przez hackerów i zmieniono linki na niewłaściwe. Jane naprawiła już ten problem, jednak w sieci krąży duzo zmienionych kopii, co jak można się domyślać zostało spreparowane w celu dezinformacji. Jej blog to: birdflu666.wordpress.com

Jak wiadomo z polskiej prasy, Polacy byli już ofiarą próbnych szczepionek ostatniego lata, celowo skażonym materiałem z firmy Novartis – były to szczepionki na ptasią grypę, które podano bezdomnym w Grudziądzu jako na zwykłą. Za przyjęcie szczepionki bezdomni dostawali po 5 do 10 zł. Kilkunastu
z nich (mówi się o ponad 20) zmarło w niewyjaśnionych okolicznościach. Sprawę bada prokuratura. Firma Novartis nie jest stroną w śledztwie, oskarżono bowiem lekarzy, pielęgniarki i szpital. Po kilku informacjach w prasie sprawa ucichła. Uważamy, że jeśli na skutek przyjęcia szczepionek są jakiekolwiek zgony to społeczeństwo powinno być dokładnie informowane.

Kanada właśnie ogłosiła plany szczepień, jeszcze nieprzymusowych, ale gdy rozpęta się śmiertelna grypa, być może od pierwszych szczepień, ludzie będą naturalnie się pchać pod igłę, tym bardziej,
że będzie temu towarzyszyć kampania medialna.

Według doniesień ze Szwecji, kraj ten zamówił 18 milionów szczepionek czyli po dwie porcje
na obywatela. Według informacji ze strony szwedzkiej agencji zajmującej się epidemiami, w przypadku pandemii Szwecja będzie kooperować z Unią Europejską i Światową Organizacją Zdrowia, a specjalny “komitet” zostanie uprawniony do działań normalnie wykonywanych przez organy rządowe. Nieoficjalne informacje dochodzące ze Szwecji sugerują, że w przypadku pandemii w ciągu 3 miesięcy może nastąpić także zablokowanie przepływu informacji przez internet.

Jak uważa Jane Burgermeister, rozwiązaniem na tę groźną sytuację powinno być masowe zaskarżanie firm farmaceutycznych i organizacji oraz czynników rządowych promujących przyjmowanie szczepionki. W Polsce także należy pilnie przetłumaczyć te dokumenty na język polski i działać!
Na nic troska o pracę i rodzinę, skoro możemy już za kilka miesięcy nie żyć. Jane Burgermeister sugeruje, żeby Polacy zaskarżyli firmę Novartis odpowiedzialną za szczepionkę, która być może spowodowała śmierć bezdomnych wskutek szczepień ostatniego lata. Wszczęła też w Austrii postępowanie prawne przeciw innym sprawcom pandemicznych szczepień.

Oto list, który Jane Burgermeister wysłała do nas:
Myślę, ze w Polsce można by oskarżyć Novartis za rolę tej firmy w zgonach bezdomnych od szczepionki przez nią wyprodukowanej. Wytoczono sprawy polskim lekarzom i pielęgniarkom, lecz jestem przekonana, ze nie wiedzieli, co było w szczepionce. Według prawa, o ile wiem, są jednak odpowiedzialni. Niemniej Novartis jest także odpowiedzialny za dostarczenie tej szkodliwej szczepionki, lecz nie wytoczono im sprawy.
W dokumentacji zamieszczonej przeze mnie na birdflu666.wordpress.com oraz jest więcej informacji
nt. Novartis, licencji firmy itd.
Myślę, że Polacy mogą oskarżyć o rozmyślne morderstwo i świadome wprowadzenie w błąd lekarzy
i pielęgniarek. Oczywiście, chyba że Novartis powiadomił ich o zagrożeniu, w co bardzo wątpię.
Takie oskarżenie powinno być łatwe do wykonania. Należy wziąć szablon [z ww. witryn], wstawić nazwę Novartis, wymienić ich zbrodnie wg prawa polskiego (zamiar spowodowania masowego morderstwa, bioterroryzm, przestępczość zorganizowana itd.) i podać dowody. Należałoby wykonać nieco badań
w internecie przez google i może zadzwonić do prokuratury po informacje. Należałoby również wytoczyć sprawę w imieniu wszystkich bezdomnych poszkodowanych [w wyniku szczepień], domagając się milionowych odszkodowań od Novartis, zależnie od prawa polskiego (…)
Pozdrawiam, Jane [tlumaczył Piotr Bein]

Myślimy, że niezależnie od tego czy Jane Burgermeister ma rację czy nie, należałoby dokładnie zbadać sprawę, a nawet zastosować się do jej wskazówek czyli do założenia sprawy kryminalnej firmie Novartis. Jako polscy obywatele jesteśmy przerażeni tą aferą, w ciągu ostatniego tygodnia obawy nasze się potwierdzały w badanych publikacjach internetowych oraz w korespondencji z innymi osobami zainteresowanymi sprawą, jak np. znany dziennikarz amerykański Wayne Madsen, który przez wiele lat był agentem amerykańskiej agencji wywiadowczej NSA. Madsen współpracuje teraz z Jane Burgermeister, szczegółów współpracy na razie nie znamy.

Obawiamy się, że agenci siatki rzekomych zbrodniarzy poprzez działania korupcyjne będą się starać przeforsować przymusowe szczepienia także w Polsce. Należy za wszelką cenę temu zapobiec.
Są bowiem inne środki prewencyjne jak np. maski czy zabijający wirusa tzw. “coloidal silver”.
 

Marek P. i Piotr Bein
Źródło: http://www.goldenline.pl/forum/zdrowie-i-mity/1082020


ZOBACZ:
Petycja przeciwko przymusowym szczepieniom na grypę.