Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Seminarium Reiki I i II stopnia
 
Warsztaty, Kursy, Wykłady
Kalendarz
..............................................................................

KURS Świadomego Żywienia w/g Medycyny Chińskiej I-III stopnia
..............................................................................
KURS Uzdrawiania Dźwiękiem Mis Himalajskich
..............................................................................
KURS NAUKI GRY NA GONGACH

..............................................................................
KURS CHI KUNG (Qigong) I-III stopnia
..............................................................................

KURS "Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów"


Warsztaty "Szamańskie Tradycje Ameryki"
..............................................................................
Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

..............................................................................

Warsztaty "Energia Życia"

..............................................................................
Warsztaty "Energia Zaklęta w Kamieniu"

..............................................................................
Warsztaty "Terapia kręgosłupa"
..............................................................................
Seminarium Reiki I i II stopnia

 

Reiki jest niezwykłym darem... Po uzyskaniu inicjacji (jest to pewna forma błogosławieństwa) otwierają się przed tobą nowe możliwości, a świadomość i poczucie przepływu Uniwersalnej Energii zmienia postrzeganie codzienności.

I stopień Reiki
ofiaruje Ci umiejętność uzdrawiania na wielu płaszczyznach, dzięki przekazywaniu Energii Uniwersalnej poprzez twój dotyk. Możesz wspomagać siebie, osoby, które potrzebują uzdrowienia, zwierzęta, rośliny... Zasilać energią przedmioty, a także wybrane cele życiowe, marzenia i plany.

Seminarium I stopnia przeznaczone jest dla osób, które po raz pierwszy otrzymują inicjację oraz dla tych, którzy posiadają już jakiś stopień Reiki i pragną jako goście uczestniczyć w zajęciach. Goście mają możliwość otrzymania jednej inicjacji/błogosławieństwa.

II stopień Reiki znosi granice czasu i przestrzeni. Pozwala w pełni (na każdym poziomie) rozwijać się duchowo i energetycznie.
Posiadając II stopień reiki masz możliwość pracy z podświadomością i umysłem (swoim lub innej osoby), uzdrawiania konkretnych wzorców, schematów i zachowań, wpływania na osobowość oraz modelowania swojego życia w dowolnym punkcie czasu i przestrzeni (nawet zmiany wzorców przedurodzeniowych lub wzorców ukształtowanych przez traumatyczne zdarzenia z przeszłości).
Możesz przekazywać energię na odległość, wysyłać energię do przyszłych zdarzeń, uzdrawiać w jednym momencie duże grupy osób, kontaktować się energetycznie z Wyższym Ja, Wewnętrznym Dzieckiem, Duchowymi Opiekunami planety. Możesz programować określone cele i sposób ich realizacji, a także uzdrawiać relacje i związki z innymi osobami oraz wzmocnić swoją energetyczną jedność i bezpieczeństwo.

Poprzez trzy symbole, które poznajesz na seminarium, podnosisz energetykę i wibracje swojej aury na każdym poziomie (fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym). Dostajesz całkowitą niezależność poza czasem i przestrzenią; możliwość bezpośredniego oddziaływania na poziom przyczynowy.
Symbole są jak trzej dodatkowi Opiekunowie Duchowi, którzy dbają o twój rozwój, ochronę i bezpieczeństwo oraz prowadzą Cię do Światła.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Więcej o systemie Reiki
Reiki jest tradycyjnym ustnym przekazem, więc trudno pisać na ten temat. Reiki to praktykowanie i doświadczanie. Do tej cudownej energii ma dostęp każdy człowiek, każdy może ją stosować, aby uzdrawiać swoje życie i pomagać innym. Aby było to możliwe, należy przejść inicjacje w Reiki. Tych inicjacji dokonuje się na dwudniowych seminariach. Na zajęciach poznaje się również teorię i praktykę Reiki.

Istotą zajęć jest sama energia Reiki, natomiast teoria i praktyka zostały ujęte w System Reiki przez jej 'odkrywcę', doktora Mikao Usui. Według tradycyjnego systemu Reiki, w który byłam inicjowana i który przekazuję, są trzy stopnie wtajemniczenia:
I stopień - obejmuje 4 inicjacje i pozwala na stosowanie Reiki dla siebie i innych,
II stopień - obejmuje 1 inicjację oraz zapoznaje z symbolami pozwalającymi przekroczyć czas i przestrzeń przy przesyłaniu energii, ułatwia pracę z podświadomością,
III stopień - mistrzowski - obejmuje jedną inicjację i uprawnia do nauczania Reiki i wtajemniczania w nią innych.

Według tradycyjnej linii przekazu istnieje tylko jeden tzw. Wielki Mistrz Reiki. Pierwotnie był nim doktor Mikao Usui, który przekazał sukcesję swemu uczniowi - panu Chyiro Hayashi.
Osobą, która wprowadziła Reiki w świat Zachodu i pełniła w nim rolę Wielkiego Mistrza Reiki, była pani Hawayo Takata. Przed śmiercią powierzyła tę funkcję swojej wnuczce Phyllis Lei Furumoto.
Wszyscy pozostali, inicjowani na mistrzów Reiki, to nauczyciele mający prawo inicjować i przekazywać tę wiedzę dalej, według linii sukcesji.

Przekaz Reiki kryje w sobie wiele tajemnic. Można go traktować jako jedną z wielu technik energoterapii i relaksacji. Jednak długie praktykowanie i podążanie ścieżką Reiki pokazuje, że ten system może również być jedną z dróg do urzeczywistnienia. Jasno pokazał to swoim życiem doktor Mikao Usui.

Z moich doświadczeń wynika, że system Reiki jest całkowicie uniwersalny i świetnie wpasowuje się w różne duchowe ścieżki. Jest jednocześnie wyjątkowo prostą i bezpieczną metodą pomocną w oczyszczaniu ciała, umysłu i podświadomości oraz podnoszącą jakość życia. Wystarczy włączyć się w strumień działania energii Reiki i z zaufaniem poddać się jego działaniu.
Na temat Reiki napisano mnóstwo książek, jednak nie można poczuć działania tej energii na bazie przeczytanej lektury. Nic nie zastąpi bezpośredniego doświadczenia. Inicjacje i obecność na seminariach Reiki, gdzie oddziałuje wzmocniona energia oraz zachodzą transformacyjne procesy, to dobry początek. Potem doświadcza się indywidualnie, stosując wobec siebie lub innych terapię Reiki.
 

Prowadząca: Beata Kajdańska

 
 
Najbliższe seminaria:

I stopień: Kraków, wkrótce...
II stopień: Kraków,
25 listopada 2017

dostępne również:

Warsztaty INDYWIDUALNE - Kraków

ZGŁOSZENIE
(harmonica.centrum@wp.pl)


W trakcie warsztatów są przerwy na herbatę i lekkie posiłki.
W czasie trwania seminarium wskazane jest zachowanie czystości energetycznej - unikamy alkoholu, kawy, środków odurzających, papierosów i mięsa. Dobrze jest pić dużo wody, ziół, łagodnych herbat.
 
Miejsce: Kraków, ul. Szlak 26 (dokładne informacje o miejscu - przy zapisach)

Inwestycja*: 420 zł


Kontakt i rezerwacja miejsc:
Prześlij e-mailem zgłoszenia na warsztaty - kiedy tylko zostanie ustalony termin najbliższych zajęć, wyślemy informację o tym.
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl
tel. 796 871 888

Rezerwacja na warsztaty nastąpi tylko po wpłacie zadatku.
UWAGA! Zadatek jest bezzwrotny.
Zwrot zadatku nastąpi tylko wówczas, gdy kurs zostanie odwołany z winy organizatora (ze względów technicznych, bądź z powodu za małej ilości rezerwacji) - wpłacona kwota zadatku zostanie wówczas zwrócona w całości.

Wysokość zadatku: 65,00 zł
Nr konta podany zostanie po przesłaniu zgłoszenia mailem: harmonica.centrum@wp.pl
Prześlij e-mail ze swoimi danymi (imię i nazwisko) i numerem telefonu kontaktowego.
* Podane opłaty to kwoty NETTO. Dla osób, które chciałyby otrzymać fakturę - należy zgłosić ten fakt W DNIU ZAPISÓW (i nie później niż 7 dni PRZED terminem kursu, aby była możliwość wystawienia faktury płatnej przelewem PRZED warsztatem).

 

W górę^