Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Łagodna Bioenergetyka
 

Metodę tę stworzyła Eva Reich, córka Wilhelma Reicha (naukowca zaangażowane w wiele projektów, m.in odkrywcę i propagatora energii Orgonu).
Metoda ta pozwala odzyskać siły witalne, rozpoznać i przekształcić nieświadome systemy obronne i blokady, przepracować traumy, żałobę, trudne doświadczenia życiowe oraz zaburzenia rozwoju nawet z najwcześniejszych okresów życia. Jest wspaniałym sposobem na terapię dla dzieci i dorosłych pomagając w eliminacji dysfunkcji związanych z niepełnosprawnością, depresją, traumą, nerwicami i innymi chorobami).


Czym jest Łagodna Bioenergetyka? Jest to wiele technik terapeutycznych - od rozmowy, ustalenia mechanizmów mających negatywny wpływ na życia, poprzez delikatny Masaż Motyla, Balans Energetycznym, aż po odtworzenie bodźców i zapisów z okresu prenatalnego.
Łagodna Bioenergetyka to niezwykle głęboka, a zarazem skuteczna metoda pracy z energią, umysłem, emocjami, historią życia. Może przynieść głębokie przeobrażenia na każdym z tych poziomów - wymaga jednak gotowości na pełną otwartość i woli do spenetrowania trudnych obszarów własnej podświadomości. Terapeuta jest tu osoba wspierającą i towarzyszącą w tym procesie.

"Celem terapii w Łagodnej Bioenergetyce jest umożliwienie jednostkom odtworzenia w nich naturalnego przepływu energii. Eva Reich często używała wyrażenia „poświata i przepływ”, co oznacza, że energia życiowa jarząca się w centrum naszej istoty swobodnie przepływa rozszerzając się w nasze pole, poza nasze fizyczne ciało. Poświata określa pole wokół nas. Częścią procesu terapii jest nauczenie się, jak pancerz, który rozwinęliśmy, ogranicza ten przepływ. Następnie w procesie rozpuszczamy ten pancerz, używając do tego delikatnych technik takich, jak dotyk, doświadczanie emocji, uzdrawianie wspomnień oraz integrowanie tej pracy z naszymi obecnymi doświadczeniami życiowymi."
 
 
 
 
Sesja trwa od 1,5 do 3 godzin. Jej przebieg i zastosowane techniki zależą od indywidualnych potrzeb, są dopasowane do aktualnej sytuacji danej osoby.

Zabiegi/sesje wykonuje: Izabela E. Paletko

Miejsce: Maloka Staniątki
www.maloka.pl/gabinet-terapii


Inwestycja*: SPRAWDŹ TUTAJ
(Pierwsze spotkanie - jest to konsultacja, w trakcie której omawiamy problem, dobieramy formę terapii i ustalamy ewentualne dodatkowe zalecenia, które pogłębią terapię i będą wspierające w całym procesie.
 

Zadzwoń lub napisz i umów się:
tel. 577 658 888 (poniedz.-piątek, godz. 10:30 - 16:30)
e-mail: maloka.kontakt@gmail.com (podaj swoje dane i telefon oraz krótko opisz dolegliwości)

Istotne! W przypadku dużej ilości Klientów, możliwy dłuższy czas oczekiwania na terapię (na pierwsze spotkanie).
Ze względu na ograniczoną ilość czasu, preferuję kontakt mailowy (proszę cierpliwie oczekiwać na odpowiedź, ze względu na ogromną ilość pracy, może się ona opóźniać). Będę wdzięczna za wyrozumiałość :)* Podane opłaty to kwoty NETTO. Dla osób, które chciałyby otrzymać fakturę - należy zgłosić ten fakt W DNIU ZAPISÓW (nie później niż 7 dni PRZED terminem spotkania).